Ammattitaitoinen henkilökunta palveluksessasi

Suomen Tarrapaino Oy
PL 5
Sirrikuja 2
00941 HELSINKI
Vaihde 020 754 5420
fax      09 346 3023
 

Asiakaspalvelu

   
Mari Minna Aavarinne
Myyntiassistentti 

Puhelin 050 309 8819
mari.minna.aavarinne@paperityo.fi

Emilia Widgren
Myyntiassistentti 

Puhelin 044 254 7805
tilaukset@tarratuote.fi

Marketta Kekkonen
Myyntiassistentti
Puhelin 050 526 6373
marketta.kekkonen@paperityo.fi


Saija Karetoja
Myyntiassistentti
Puhelin 044 254 7825
saija.karetoja@tarratuote.fi

Myynti

   

Markku Raitio
myyntipäällikkö,
Etelä-Suomi
Puhelin 0500 461 736
markku.raitio@paperityo.fi

Mikko Jaakkola
myyntipäällikkö,
Länsi-Suomi
Puhelin 0500 625 759
mikko.jaakkola@tarratuote.fi

Sakari Petäjäaho
myyntipäällikkö
Puhelin 050 911 2025
sakari.petajaaho@paperityo.fi

 

   

Repro

   
Laura Torssonen
Repro, aineistonkäsittely
Puhelin 044 254 7880
Tiina Nieminen
Repro
Aineistonkäsittely
Puhelin 050 3500 638
Kent Andersson
Repro
Aineistonkäsittely
Puhelin 050 3500 638

Hallinto

   

Marko Rantala
Toimitusjohtaja
Puhelin 050 577 4319
marko.rantala@tilgmann.fi

Anna Salokanta
Toimistopäällikkö
henkilöstö- ja hallintoasiat
Puhelin 044 254 7873
anna.salokanta@tarratuote.fi
 

 

Verkkolaskuosoite: 003727688458

Y-tunnus: 2768845-8

Verkkolaskuoperaattori: Maventa (003721291126)

Operaattorin välittäjätunnus: DABAFIHH

Sähköpostilaskuosoite: 27688458@scan.netvisor.fi

 

Paperiset laskut:

Suomen Tarrapaino Oy

27688458

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.