Ammattitaitoinen henkilökunta palveluksessasi

Suomen Tarrapaino Oy
PL 5
Sirrikuja 2
00941 HELSINKI
Vaihde 020 754 5420
fax      09 346 3023

Tilaukset

 

Asiakaspalvelu

   
Mari Minna Aavarinne
Asiakaspalvelu     

Puhelin 050 309 8819
mari.minna.aavarinne@paperityo.fi

Suvi Rinne
Asiakaspalvelu     

Puhelin 050 433 0933
suvi.rinne@paperityo.fi

Marketta Kekkonen
Asiakaspalvelu
Puhelin 050 526 6373
marketta.kekkonen@paperityo.fi

Emilia Widgren
Asiakaspalvelu 

Puhelin 044 254 7805
emilia.widgren@paperityo.fi

Emilia Sorsa
Asiakaspalvelu
Puhelin 050 447 7680
emilia.sorsa@paperityo.fi


Myynti

   

Markku Raitio
myyntipäällikkö 
Puhelin 0500 461 736
markku.raitio@paperityo.fi

Heidi Lausea
myyntipäällikkö
Puhelin 050 432 8231

heidi.lausea@paperityo.fi 

Mikko Jaakkola
myyntipäällikkö 
Puhelin 0500 625 759
mikko.jaakkola@tarratuote.fi

Sakari Petäjäaho
myyntipäällikkö
Puhelin 050 911 2025
sakari.petajaaho@paperityo.fi

 

   

Repro

   
Laura Torssonen
Repro, aineistonkäsittely
Puhelin 044 254 7880
Tiina Nieminen
Repro, aineistonkäsittely
Puhelin 050 3500 638
Kent Andersson
Repro, aineistonkäsittely
Puhelin 050 3500 638

Hallinto

   

Marko Rantala
Toimitusjohtaja
Puhelin 050 577 4319
marko.rantala@tilgmann.fi

Anna Salokanta
Henkilöstöpäällikkö
Puhelin 044 254 7829
anna.salokanta@tarratuote.fi
 

 

Verkkolaskuosoite: 003727688458

Y-tunnus: 2768845-8

Verkkolaskuoperaattori: Maventa (003721291126)

Operaattorin välittäjätunnus: DABAFIHH

Sähköpostilaskuosoite: 27688458@scan.netvisor.fi

 

Paperiset laskut:

Suomen Tarrapaino Oy

27688458

PL 100

80020 Kollektor Scan

 

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.