Ammattitaitoinen henkilökunta palveluksessasi

Paperityö Oy
PL 5
Sirrikuja 2
00941 HELSINKI
Vaihde 020 754 5420
fax      09 346 3023
 

Asiakaspalvelu

   
Mari Minna Aavarinne 
Myyntiassistentti 

Puhelin 050 309 8819
mari.minna.aavarinne@paperityo.fi

Marketta Kekkonen
Myyntiassistentti
Puhelin 050 526 6373
marketta.kekkonen@paperityo.fi

 

Myynti

   

Markku Raitio
Aluemyyntipäällikkö,
Etelä-Suomi
Puhelin 0500 461 736
markku.raitio@paperityo.fi

Mikko Jaakkola
Aluemyyntipäällikkö,
Länsi-Suomi
Puhelin 0500 625 759
mikko.jaakkola@tarratuote.fi

Peter Starck
Aluemyyntipäällikkö,
Itä- ja Pohjois-Suomi sekä vienti
Puhelin 050 560 4681
peter.starck@paperityo.fi

Sami Paldanius
Avainasiakaspäällikkö
Puhelin 050 529 1686
sami.paldanius@tarratuote.fi

   

Tuotanto

   
Timo Eero
Tuotantopäällikkö
Puhelin 050 379 5132
Tiina Nieminen
Repro
Aineistonkäsittely
Puhelin 050 3500 638
Kent Andersson
Repro
Aineistonkäsittely
Puhelin 050 3500 638

Hallinto

   

Marko Rantala
Toimitusjohtaja
Puhelin 050 577 4319
marko.rantala@tilgmann.fi

   

 

Verkkolaskuosoite:  003701125040
Y-tunnus: 0112504-0
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003710948874
Sähköpostilaskuosoite: Paperityo.FI.P.110267-2@docinbound.com

Paperiset laskut:
Paperityö Oy
PL 41253
00063 LASKUNET

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja
toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.