Ammattitaitoinen henkilökunta palveluksessasi

Paperityö Oy
PL 5
Sirrikuja 2
00941 HELSINKI
Vaihde 020 754 5420
fax      09 346 3023
     

Asiakaspalvelu

   
Mallikuva JPEG-kuva, 90 × 130 kuvapistettä
 
Mari Minna Aavarinne 
Myyntiassistentti 

Puhelin 050 309 8819
mari.minna.aavarinne@paperityo.fi

marketta_kekkonen

Marketta Kekkonen
Myyntiassistentti
Puhelin 050 526 6373
marketta.kekkonen@paperityo.fi

 

     

Myynti

   

markku_raitio

Markku Raitio
Aluemyyntipäällikkö,
Etelä-Suomi
Puhelin 0500 461 736
markku.raitio@paperityo.fi

Mallikuva JPEG-kuva, 90 × 130 kuvapistettä

Mikko Jaakkola
Aluemyyntipäällikkö,
Länsi-Suomi
Puhelin 0500 625 759
mikko.jaakkola@tarratuote.fi

peter_starck

Peter Starck
Aluemyyntipäällikkö,
Itä- ja Pohjois-Suomi sekä vienti
Puhelin 050 560 4681
peter.starck@paperityo.fi

     

Mallikuva JPEG-kuva, 90 × 130 kuvapistettä

Sami Paldanius
Avainasiakaspäällikkö
Puhelin 050 529 1686
sami.paldanius@tarratuote.fi

   
     

Tuotanto

   

eero

Timo Eero
Tuotantopäällikkö
Puhelin 050 379 5132

juha_rönkkö

Juha Rönkkö
Laatupäällikkö
Prepress
Puhelin 050 331 3072

nieminen

Tiina Nieminen
Prepress
Aineistonkäsittely
Puhelin 050 3500 638

     

Hallinto

   

Alalauri. 90x130 px

Hannu Alalauri
Toimitusjohtaja
Puhelin 0400 682 151
hannu.alalauri@tilgmann.fi

   

 

LASKUTUSOSOITTEET OVAT MUUTTUNEET 1.12.2016 alkaen

Verkkolaskuosoite:  003701125040
Y-tunnus: 0112504-0
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003710948874
Sähköpostilaskuosoite: Paperityo.FI.P.110267-2@docinbound.com

Paperiset laskut:
Paperityö Oy
PL 41253
00063 LASKUNET

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja
toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.